Pavlíková Lenka

Kontakt

Pohraniční 1288/1
40502 Děčín

+420704766133

+420704766133

Otvírací doba

pondělí

Zavřeno


úterý

Zavřeno


středa

Zavřeno


čtvrtek

Zavřeno


pátek

Zavřeno


sobota

08:30 - 16:30


neděle

Zavřeno

Objednat konzultaci

Vyhovuje mi termín

Informace o poradci

Jsem milovnicí dobrého jídla. Miluji ochutnávání a vychutnávání. A také jsem na vlastní tělo pocítila, jaké jsou důsledky, když té “jídlolásce” nedáte tu správnou formu. Vyjedla jsem se až na více než 90 kg. Prošla jsem si mnoha, ale opravdu mnoha dietami. 

A pak jsem objevila Metabolic Balance® - to jediné, co mi pomohlo. Absolutně mi vyhovovalo (a stále vyhovuje) jíst 3x denně, dodržovat delší pauzy mezi jídly a když k tomu přidám vybraný jídelníček sestavený po laboratorním rozboru krve a pitný režim, moje tělo si vrní blahem.

V roce 2020 se mi podařilo za půl roku shodit 20 kg a zažít pocit, kdy jsem se cítila krásně ve svém těle. A bylo to nejen o vzhledu, to mi věřte. Tolik energie jsem v životě neměla. Fyzické i psychické. Přála bych to všem ženám (ale i mužům), kteří se trápí tím, kolik váží, jak vypadají, ale hlavně, jak se ve svém těle cítí. Jak už moji klienti vědí, co si s úspěchem vyzkouším na sobě, to teprve nabízím dál. A tak jsem se stala certifikovanou poradkyní Metabolic Balance® a nyní můžu vést k cíli své klienty. Pokud se chcete o programu Metabolic Balance® dozvědět více, velmi ráda se s vámi setkám OSOBNĚ nebo ONLINE.

Něco k mému vzdělání:

  • Absolventka Školy celostní a přírodní medicíny (vč. oboru Psychosomatika)
  • Certifikovaný poradce Metabolic Balance®
  • Certifikovaný praktik Australských květových esencí (diagnostika a příprava esencí na míru)
  • Certifikovaný praktik metody Access Bars®, Access Energetic Facelift včetně několika tělesných procesů v rámci Access Consciousness®
  • Absolventka 3 stupňů Reiki
  • Praktik a lektor Mindful eating (vědomé jezení)
  • Průvodce odvykáním závislosti na cukru
  • Lektorka seberozvojových kurzů
     

Informace o poradně

Najdete mě v centru Děčína v budově ČVUT, které se říká také "Kokos"

Adresa:

Pohraniční 1288/1
40502 Děčín

Kudy ke mně uvnitř budovy: vejdete hlavním vchodem (se sloupy), za recepcí se dáte doleva, kde jsou výtahy. Vyjedete do 3. patra, dáte se chodbou A (hned vpravo za výtahy), najdete mě ve dveřích č. 409. Kdo chce být fit, může si to ke mně samozřejmě vyšlápnout pěšky. :-)

Všude v budově jsou ukazatele, nemusíte se tedy obávat, že ke mně netrefíte. Zeptat se můžete i na recepci.

We would like to point out that the content of this Coach website has not been checked by Metabolic Balance and Metabolic Balance therefore assumes no responsibility for the content of this specific (web) page.