Lacika Ripper Romana

Kontakt

Jasná II. 1338/1
14700 Praha 4

731 543 579

Objednat konzultaci

Vyhovuje mi termín

Informace o poradci

Jmenuji se Romana Lacika Ripper a narodila jsem se v dubnu roku 1989 ve znamení berana.

Pocházím z malého města Hranice na Moravě, kam jezdím z Prahy za svou rodinou. Mou vášní je od malička sport - lehká atletika, volejbal, plavání, lyžování, cyklistika a turistika. Chodila jsem na Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka v Brně a na sportovní školu v Berlíně, kde jsem závodně dělala lehkou atletiku. Mou specializací bylo 100m překážek a 200m. Sport mě do dnes provází každým dnem, a proto pomáhám lidem se znovu cítit se dobře a fit. Nabízím osobní fitness tréninky včetně funkční výživy Metabolic Balance ®, zdravého životního stylu v oblasti zdraví, krásy a duševní pohody, který dělám na míru klientovi. Mým cílem je, aby se klientům dařilo žít zdravý a vitální život v rovnováze. Při cvičení se zaměřuji především na přirozený, správný pohyb a na cvičení s vlastní vahou. Dále dělám instruktorku H.E.A.T. Programu®, TRX tréninků, GTS Total Gym a provozuji masáže. Mám ráda život, jsem stále zamilovaná, plná života a energie. Miluji svoji rodinu, práci, inspiraci, motivaci, lidi, krásu, módu, zdravý životní styl, sport, jídlo a spánek.

Sledovat mě můžete na:

IG: trenerka_ripperka

FB: Trenérka Ripperka

Motto: "Jestli nemůžeš létat, běž. Jestli nemůžeš běžet, jdi. Jestli nemůžeš kráčet, plaz se. Hlavně se hýbej vpřed." & především "S úsměvem jde všechno lépe!" 

Informace o poradně

Těším se na Vás u mě v poradně v Braníku. 

We would like to point out that the content of this Coach website has not been checked by Metabolic Balance and Metabolic Balance therefore assumes no responsibility for the content of this specific (web) page.