Monika, Ing. Hemerová

Kontakt

Husova 24
29001 Poděbrady

Česko

777 732 227

777 732 227

Otvírací doba

pondělí

08:00 - 20:00


úterý

08:00 - 20:00


středa

08:00 - 20:00


čtvrtek

08:00 - 20:00


pátek

08:00 - 20:00


sobota

09:00 - 18:00


neděle

09:00 - 18:00

Více stanovišť

Karlovo náměstí 72
28002 Kolín

Objednat konzultaci

Vyhovuje mi termín

Informace o poradci

 

Ing. Monika Hemerová

Profesí jsem odborník na výživu, vystudovala jsem obor biochemie a mikrobiologie. 

Od roku 2002 pomáhám ženám i mužům všech věkových a váhových kategorií především hubnout.
Cvičením, koučováním, úpravou jídelníčku, od roku 2010 také jako poradce Metabolic Balance.

Proč? Protože život je o kvalitě a hodnotách a kvalitní jídlo k němu patří.

Jsem znovu a znovu nadšená, když se úpravou stravování postupnými krůčky dopracuje i na pohled "ztracený případ" ke své dokonalé postavě. 

Reference:
"Díky programu Metabolic balance a skvělého poradenství paní Hemerové si nyní můžu jídlo vychutnat na maximum a uvědomuji si jeho podstatu. Program mě naučil novým, logickým zvyklostem, navíc se shozenými 9 kily se cítím naprosto skvěle! Doporučuji všem, kdo by chtěl být opět pyšný na své tělo! Lenka"

"Do tří měsíců a něco jsem měla dole asi 15 kg. Cítila jsem se daleko lépe, vyběhla jsem schody rychleji a konečně mi byly všechny věci z mého šatníku. Program Metabolic Balance mi změnil život, cítím se daleko lépe a ráda bych poděkovala všem, kdo při mně po celou tu dobu stáli – celému týmu MODELACE Poděbrady a Monice a jejímu vedení při Metabolic Balance.“
Celý příběh Alice si můžete přečíst zde >>>

 

Více na mém webu www.monikahem.cz

Informace o poradně

 


Hubnout neznamená nejíst, hubnout znamená vybrat si pro sebe to nejlepší

Najdete mě v mém dámském rekondičním Studiu Modelace v Praze na Černém Mostě, které provozuji již od roku 2002, a pak v PoděbradechKolíně. 
www.modelace.cz

  • Součástí každé osobní konzultace je analýza složení těla  InBody230.

Online podpora sezonním kurzem Restart Jídlem, inspirace recepty a video recepty dle programu Metabolic Balance na mém Food blogu Dokonalá postava.

www.dokonala-postava.com
Facebook - Dokonala postava
Instagram - RestartJidlem_monikahem

 

"Jak správně napsat co cítím? Cítím obrovskou vděčnost za Moniky pomoc a velmi lidský přístup. Netlačila na mě, protože viděla, že potřebuji čas. Ale zároveň mi uměla dát informace a nechat je ve mně uzrát. Když jsem byla připravená na Metabolic Balance, vzala mě pod křídla a provedla MB úskalími. Mám dole 3 konfekční velikosti, jídelníček a tři jídla denně mi vlastně maximálně vyhovuje a taky vypadám a cítím se naprosto báječně ;) Moc oceňuji, Marcela"

We would like to point out that the content of this Coach website has not been checked by Metabolic Balance and Metabolic Balance therefore assumes no responsibility for the content of this specific (web) page.