Každý člověk je jiný: máme různou stavbu těla, životní styl i genetické dispozice a nacházíme se v různých životních fázích.  Aby věci fungovaly konkrétně pro vás, měly by být na míru. Právě takový je program Metabolic Balance. Jeho motorem je vědecky podložený stravovací plán, vycházející z individuálních potřeb vašeho organismu. Snadno se v něm zorientujete a dokážete z něj vyčíst ty nejdůležitější informace.

S programem Metabolic Balance vrátíte svůj metabolismus přirozeným způsobem do zdravé rovnováhy. Zbavíte se přebytečných kil a nesprávných stravovacích návyk. Odměnou vám bude znatelně vyšší kvalita života ve všech jeho oblastech.

Správný způsob stravování příznivě ovlivňuje nejen tělo, ale i psychiku. Tělu prospěšné potraviny zvyšují také výkonnost a pozitivně ovlivňují činnost mozku – dokážete se lépe soustředit, rychleji se rozhodujete, cítíte se mladší, psychicky stabilnější a odolnější.  Zkrátka můžete snáze čelit nástrahám všedních dnů.

Každý organismus má samouzdravovací schopnosti, i ten váš!

Potřebuje k tomu citlivě vyladěnou souhru imunitního, nervového a hormonálního systému. Při poruchách látkové výměny bohužel bývá tato souhra narušena. To způsobuje různé problémy – náchylnost k infekcím, poruchy spánku, alergie či potravinové intolerance. Dojít může až k závažným metabolickým onemocněním – revmatu, dně, cukrovce či metabolickému syndromu.

Organismus se zdravým metabolismem dokáže sám produkovat nezbytné hormony a enzymy, pokud mu ve stravě dodáváte všechny potřebné látky. Posilujete tak jeho vnitřní regulaci, která hraje v procesu uzdravování klíčovou roli.

Jak začít? Snadno!

Individuální stravovací plán Metabolic Balance je založený čistě na vašich osobních údajích a laboratorně získaných parametrech. Patří k nim:

  • 36 individuálních krevních hodnot, které jsou pro plán velice důležité. Můžeme z nich kromě jiného vyvodit informace o tom, jakých živin máte v těle nedostatek, anebo jste jimi naopak zásobeni nadbytečně. Krev také prozradí, zda se v těle vyskytují záněty či jiná případná rizika.
  • Osobní informace týkající se vašeho zdraví, stravovacích návyků, intolerance na určité potraviny atp.

Díky této skladbě informací je stravovací plán Metabolic Balance naprosto jedinečný. Tak jedinečný, jako jste vy sami!

Pojďte do toho s námi

Za posledních dvacet let do programu Metabolic Balance úspěšně vstoupilo již přes jeden milion lidí. I vy se můžete stát součástí celosvětového úspěchu a udělat maximum pro to nejcennější, co máte – pro svoje zdraví.