Co vás s programem Metabolic Balance čeká? 

Přehledný a jednoduše sestavený stravovací plán vás informuje o následujícím:

  • Jaké potraviny byste měli jíst a kterým se vyhýbat.
  • V jakých množstvích byste tyto potraviny měli konzumovat.
  • Jak byste jednotlivé potraviny měli kombinovat.
  • Kdy a jak byste měli jídla připravovat a jíst.
  • Jak projít všemi čtyřmi fázemi až k novému, lepšímu já.

K cíli snadno a rychle

1. Máte zájem o intenzivní osobní poradenství k programu Metabolic Balance? V naší databázi snadno vyhledáte cerifitkovaného poradce ve okolí svého bydliště.

2. Během první schůzky s poradcem se podrobně seznámíte s naším programem, prodiskutujete své cíle a přání a zadáte své osobní údaje (zdravotní omezení, alergie, potravinové intolerance apod.)

3. Na základě analýzy hodnot z vašeho krevního testu a vámi poskytnutých informací je vytvořen váš individuální stravovací plán.

4. Individuální stravovací plán obsahuje zdravé a rozmanité potraviny. Možná vás překvapí, jak snadno s jeho pomocí dokážete změnit své stravovací návyky. Zvlášť když vám k tomu pomůže ještě našich osm pravidel.

5. Od začátku programu vám po boku bude stát  osobní poradce, na kterého se můžete obrátit s jaýmkoli dotazem. Bude vaším spolehlivým průvodcem, se kterým budete probírat jaké změny vám stravovací plán přinesl. V rámci individuálního poradenství se vám samozřejmě dostane i množství praktických a motivujících rad a tipů.

Platzhalter

Čtyři fáze regulace hmotnosti

Po úvodním pohovoru s poradcem a výsledcích rozboru krve obdržíte svůj individuální stravovací plán.

Šetrná příprava těla na změnu stravování, která přichází se zavedením nového jídelníčku.
Trvá nejméně dva týdny. Vaše tělo se přizpůsobuje novému, zdravému způsobu výživy. Cítíte změny v mnoha ohledech i viditelný úbytek váhy. Celkově se zlepšuje váš zdravotní stav a emoční rozpoložení.
Zkoušíte přidávat do jídelníčku potraviny, které byly na začátku z vašeho individuálního stravovacího plánu vyloučeny. Současně s tím hledáte optimální způsob stravování a sledujete, jak se tyto změny odrážejí na vaší hmotnosti a celkovém stavu.
Začíná s dosažením vaší kýžené hmotnosti a je časově neomezená. Stravovací návyky máte již pevně zafixované, dodržování zažitých pravidel je pro vás v této fázi snadné. Výběr pro vás vhodných potravin v kombinaci s rozumným pohybem vám zajistí dlouhodobý úspěch a spokojenost.
Platzhalter

Osm pravidel stravování podle Metabolic Balance

1. Jezte třikrát denně. V přísné fázi nejezte ani více, ani méně, ani nic jiného, než je uvedeno ve vašem individuálním jídelním plánu.

2. Mezi jednotlivými jídly dodržujte minimálně 5 hodin přestávku.

3. Jedno jídlo by nemělo trvat déle než 60 minut.

4. Každé jídlo začněte jedním či dvěma sousty bílkoviny (např. maso, ryba, sýr nebo jogurt).

5. Na jedno jídlo použijte jen jeden druh bílkoviny. Zvolená skupina bílkovin by se ale v každém jídle měla lišit (např. živočišné nebo rostlinné bílkoviny).

6. Po 21. hodině pokud možno již nejezte.

7. V průběhu celého dne vypijte alespoň minimální, pro vás vypočítané množství vody. (Všeobecně platí: na jeden kilogram tělesné váhy 35 ml vody).

8. Ovoce (mimo jiné denně jedno jablko) jezte až na konci jídla.

Platzhalter