Stravovací program Metabolic Balance vznikl na základě dlouhodobého odborného výzkumu vlivu stravy na průběh tělesných procesů, a tím i na zdraví a blaho člověka. Potraviny a stravovací návyky, které se považují v dnešní době za běžné, nejsou zdaleka vhodné pro každého. Přirozená seberegulace těla proto může vybočit z rovnováhy. Důsledkem toho pak mohou být různá onemocnění a nadváha.

Když se zaměříte na odstranění příčiny a docílíte opět rovnováhy metabolismu, zmizí i příznaky této dysbalance. Podívejte se na video

 

Individuální stravovací program – optimální výsledky

Tým německých lékařů a výživových specialistů ve spolupráci s odborníky na informační technologie po téměř dvaceti letech výzkumů sestavil unikátní počítačový program. Ten dokáže na základě laboratorního vyšetření ze vzorku vaší krve sestavit individuální stravovací plán, díky kterému se zrychlí váš metabolismus, a tím pádem i ozdraví váš organismus.

Jíte, hubnete a jste zdraví

Složení individuálního stravovacího plánu a dodržování několika jednoduchých pravidel vede k přirozené produkci inzulínu a k obnovení normální tvorby hormonů. Vytvoří se tak optimální podmínky pro zdravý metabolismus. Vy hubnete a tělo si přitom vrní blahem.

Se svým výživovým poradcem a individuálním stravovacím plánem v kapse hravě dosáhnete cíle

Změna stravování a životního stylu je jednou z nejsložitějších změn, a proto chvíli trvá a není úplně snadná. Můžete čelit mnoha výzvám a výkyvům, ale nemusíte se bát – na cestě za štíhlým tělem a zdravím nebudete sami. Můžete se vždy spolehnout na svého poradce. Profesionálního nutričního terapeuta, zkušeného lékaře tradiční, alternativní či přírodní medicíny, lékárníka či výživového poradce. Všichni naši poradci jsou vyškolení speciálně pro práci s programem Metabolic Balance. Váš individuální stravovací plán a podpora vašeho poradce vám zajistí vyhlídky na skutečný úspěch.

S Metabolic Balance je hubnutí mnohem snazší, než se zdá.

Aplikace Metabolic Balance