Konzultace ONLINE

Jsme tam kde jste vy - nejste na to sami!

Metabolic Balance staví nejen na individuálních jídelníčcích generovaných na míru každého klienta, ale i na intenzivním poradenství a podpoře na cestě programem – a to formou osobních schůzek s certifikovaným poradcem.

Uvědomujeme si ale, že současná doba a klienti si žádají i možnost online schůzek.

Proto je možné absolvovat konzultace s poradcem i ONLINE - formou videochatu (Skype, Facetime, Zoom, apod.), po telefonu, nebo jinou vhodnou formou „na dálku“. 
Metabolic Balance online je možné využít i nadále, ale doporučujeme všem se raději scházet s poradcem osobně. Tak Vás může co nejlépe podpořit na Vaší cestě k úspěchu a jeho udržení. Nic nenahradí osobní setkání klienta s poradcem.

Jsme tu pro Vás, nejste na to sami!

 

Stravovací program Metabolic Balance vznikl na základě dlouhodobého odborného výzkumu vlivu stravy na průběh tělesných procesů, a tím i na zdraví a blaho člověka. Potraviny a stravovací návyky, které se považují v dnešní době za běžné, nejsou zdaleka vhodné pro každého. Přirozená seberegulace těla proto může vybočit z rovnováhy. Důsledkem toho pak mohou být různá onemocnění a nadváha.

Když se zaměříte na odstranění příčiny a docílíte opět rovnováhy metabolismu, zmizí i příznaky této dysbalance. Podívejte se na video

 

Individuální stravovací program – optimální výsledky

Tým německých lékařů a výživových specialistů ve spolupráci s odborníky na informační technologie po téměř dvaceti letech výzkumů sestavil unikátní počítačový program. Ten dokáže na základě laboratorního vyšetření ze vzorku vaší krve sestavit individuální stravovací plán, díky kterému se zrychlí váš metabolismus, a tím pádem i ozdraví váš organismus.

Jíte, hubnete a jste zdraví

Složení individuálního stravovacího plánu a dodržování několika jednoduchých pravidel vede k přirozené produkci inzulínu a k obnovení normální tvorby hormonů. Vytvoří se tak optimální podmínky pro zdravý metabolismus. Vy hubnete a tělo si přitom vrní blahem.

Se svým výživovým poradcem a individuálním stravovacím plánem v kapse hravě dosáhnete cíle

Změna stravování a životního stylu je jednou z nejsložitějších změn, a proto chvíli trvá a není úplně snadná. Můžete čelit mnoha výzvám a výkyvům, ale nemusíte se bát – na cestě za štíhlým tělem a zdravím nebudete sami. Můžete se vždy spolehnout na svého poradce. Profesionálního nutričního terapeuta, zkušeného lékaře tradiční, alternativní či přírodní medicíny, lékárníka či výživového poradce. Všichni naši poradci jsou vyškolení speciálně pro práci s programem Metabolic Balance. Váš individuální stravovací plán a podpora vašeho poradce vám zajistí vyhlídky na skutečný úspěch.

S Metabolic Balance je hubnutí mnohem snazší, než se zdá.

 

Aplikace Metabolic Balance: Informace po ruce, když je potřebujete

Využíváte program Metabolic Balance a máte dobrý pocit z toho, že se stravujete zdravě a přebytečná kila mizí? Máme pro vás tip, jak si zajistit, aby pro vás bylo dodržování pravidel zdravého stravování podle principů Metabolic Balance ještě jednodušší. Stačí si stáhnout aplikaci Metabolic Balance pro Apple či Android.

Aplikace bude užitečným pomocníkem při nákupech potravin: na ákladě jednorázově zadaných údajů vám poradí, které potraviny a řísady jsou pro vás vhodné. V mobilu tak budete mít vždy s sebou svůj osobní nákupní seznam. Abyste do něj nahlédli, nebudete potřebovat připojení k internetu, přičemž celkové nároky na data jsou u této aplikace velmi nízké.

Vyrazte příště na nákupy s aplikací Metabolic Balance v mobilu a s jistotou, že máte pohodlně po ruce veškeré potřebné informace.